{{ $item.name }}
İstGame İstGameİstGame İstGame İstGameİstGame İstGame

Pokemon Go Nedir?

Pokemon Go Nedir?
Nintendo ve Niantic işbirliği ile geliştirilen Pokémon Go, pokemonları gerçek hayata dahil ediyor. Pokémon Go ile geçek hayatta pokemon avlamaya hazır olun.

Pokémon Go nedir?

Pokémon Go alışık olduğumuz oyun kalıplarına sığmayan gerçek hayatla doğrudan ilişkili bir sanal gerçeklik oyunudur. Oyunda telefonunuzun konum özelliğinden faydalanarak sokaklarda pokemon aramaya çıkacaksınız.

Pokémon Go ücretli midir? Nasıl yüklenir?

Pokémon Go ücretsiz bir oyundur. Ancak oyundan daha fazla zevk alabilmek için uygulama içi satın almalar yapabilirsiniz. Pokemon Go'yu indirmek için Android ve Apple Storelara bakabilirsiniz.

Kaçan Pokémonları Nasıl Yakalarız?

Nearby Pokémon listeniz'de bir Pokémon belirdi sizde onu yakalamak için uğraşıyorsunuz. Peki nasıl yapacaksınız? Pokémon yakalarken dikkat etmeniz gereken önemli kısımlar bulunuyor. Pokémon'un altındaki ayak izleri bulunuyor ve bu izler Pokémon ile sizin aranızdaki mesafeyi belirliyor. Pokémon ile aranızdaki mesafeden ziyade yönü iyi kestirmeniz gerekiyor. Kısacası sizlere en yakın Pokémon sol üst köşede ve en uzakta bulunan Pokémonlar ise sağ altta yer alıyor. Bu durumda Pokémon yakalamak daha da basitleşiyor.

Pokémon Go GPS hatası Çözümü

Oyunun temel amaçlarından biriside GPS. Malesef GPS olmadan Pokémon bulmak çok zor. Bu yüzden GPS bu oyun için çok önem arz ediyor. GPS düzgün çalışmıyorsa Pokémon bulmak epey zor. Pokémon Go GPS hatası ise Android cihazlarda meydana geliyor. Çözüm olarak GPS ayarlarını yüksek doğruluk olarak ayarlamanız gerekmekte.

Kaynak: http://tr.fobito.com/